Müşteri Yorumları

Burak TANRIVERDİ

Açılış organizasyonumuzda pamuk şekeri, Patlamış Mısır ve Osmanlı Macunu hizmeti aldık. Açılışımıza renk kattılar gerçekten profesyonel ekip emeklerinden dolayı çok teşekkür ederiz çok memnun kaldık fiyat da ise gayet uygun bize çok yardımcı oldular. Herkese tavsiye ederim.

Duygu SEVER

Oğlumun sünnet organizasyonu için pamuk şekeri arabası ve dondurma arabası kiraladık. Ekip çok iyiydi. Düğün boyunca çocuklarımıza ve misafirlerimize ikramda bulundular.çok memnun kaldık. Allah razı olsun…

Hakan ARAS

Animasyon yiyecekleri ile Oğlumun sünneti çok eğlenceli oldu. Çocuklar hem palyaço ile eğlendi. Hem de yiyecekleri tattılar. Çok memnun kaldık. aldıkları ücret helal olsun misafirlerimiz ve ailem adına çok teşekkür ederim..

Esra ERDEN

Merhaba; Tuzla Viaport Marina da Firmamız için düzenlediğimiz fuar için 1 hafta boyunca  müşterilerimiz için Patlamış Mısır, Osmanlı şerbeti ve Maraş Dondurması hizmeti aldık. İkram arabaların kalitesi, hizmet veren personellerden ve yiyeceklerden çok memnun kaldık. Çok lezzetliydi. Dolunay Organizasyonla Sürekli çalışıyoruz.  çok ilgili ve özenliler. sıcak kanlı ve anlayışlı bir ekip.