Salatacı

Salatacı

Tezgahta salatacı konseptli standımız alışılmışın dışında bir animasyon, karnaval yiyeceğidir. Salata tezgahının başında duran konsepte uygun giyinimli ve eldivenli görevlimiz standımızda bulunan ve misafirin istediği herhangi bir salatalığı elindeki soyma bıçağı ile soyup tuzlayıp ikram etmektedir. Bir özel organizasyonda davetleri misafirleriniz için hoş bir sürpriz olacaktır. Bu nostalji ile karşılaşan misafirleriniz eksileri yaad edip organizasyonunuzda bulunduğu süre boyunca mutlu olacaklardır.

 

Organizasyonlarda Manav Neden Olmalıdır?

Düğün, piknik ve özel davet organizasyonlarında gelen misafirleriniz için salata standımız hayret uyandıracaktır. Özellikle yaz aylarındaki sıcakların vermiş olduğu hararetlerini soğuk ve tuzlu salatalıklar alırken salata standını sizin organizasyonunuzda görmeleri hem hoşlarına gidip misafirlerinizi mutlu edecektir hem de organizasyonunuzu zengin içerikli gösterecektir.  

 

Salatacı Fiyatlandırması

Manav standımızın ve görevlinin organizasyonunuzda ne kadar süreli kalacağı, salata standındaki salatalıkların sayısına göre sizlerle organizasyondan önce iletişim sağlayıp en uygun fiyatlandırmayı tarafınıza sunuyoruz.

Pamuk Şeker

Pamuk şeker büyükten küçüğe herkesin çok sevdiği bir karnaval yiyeceğidir. Pamuk şekerin içinde sadece toz şeker ve gıda boyası bulunmaktadır. Pamuk şekerci işinde usta bir şekilde ince çubuklara pamuk şekeri sardırdıktan sonra ikram etmektedir. 

PopCorn

Yetişkinlerin ve çocukların severek tükettiği sağlıklı çerezler arasında patlamış mısır ilk sırada yer almaktadır. Patlamış mısır organizasyonlarınızda misafirlerinize ücretsiz sunacağınız bir karnaval yiyeceğidir.

Osmanlı Macunu

Osmanlı macunu herkesin sevdiği bir karnaval yiyeceğidir. Geleneklerimizden gelen Osmanlı macunu Baharat ve Meyve özlerinden yapılmaktadır. Tepsilerin her birinde 5 adet farklı tatta Osmanlı macunu bulunur.

 

Maraş Dondurması

Maraş Dondurması Kahramanmaraşlı dondurmacılar tarafından kendilerine özgü yaptıkları ve normal dondurmalardan daha yoğun ve daha lezzetli olduğu için neredeyse dünya çapında duyulmuş bir lezzettir. Çıkış tarihi Osmanlı zamanlarına kadar dayanmaktadır. Tamamen doğal meyvelerden ve sütten özel kıvamlarla yapılmaktadır.

Kahveci Güzeli

Türk Kahvesi Türk ve Osmanlı’nın vazgeçilmezlerindendir. Türklere özgü yapılışı ve servisi ile dünyaca ünlü bir lezzet haline gelmiştir. Organizasyonuna özel Türk kahvesi standımız ve konsepte uygun giyinen kahve ustamız ile organizasyonunuza nostalji ve vizyon katıyoruz.

 

Salepçi

Genelde kış içeceği olarak tercih edilen salep, hem görsel hem de damağınıza hitap edecek şekilde sıcak servis yapmaktayız. Kurum içi organizasyonlarda çalışanlarınıza ya da misafirlerinize jest yaparak salep kiralama hizmeti alabilirsiniz.