PopCorn

PopCorn

Yetişkinlerin ve çocukların severek tükettiği sağlıklı çerezler arasında patlamış mısır ilk sırada yer almaktadır. Patlamış mısır organizasyonlarınızda misafirlerinize ücretsiz sunacağınız bir karnaval yiyeceğidir. Patlamış mısırcı arabası sağlıklı şartlara sahip olmakla birlikte dilediğiniz kadar mısırı sizler ve konuklarınız için hızlı olarak hazırlayabilecek kapasiteye sahiptir.

 

Organizasyonda Pop Corn Olmalı Mıdır?

Piknik organizasyonları,  düğün organizasyonları, sünnet organizasyonları , kurumsal ve bireysel organizasyonlar gibi bir çok alanda hizmet vermekteyiz. Pop corn misafirlerinize ikram edilecek en sevilen karnaval yiyeceğidir. Sakarya karnaval yiyecekleri sizlere hijyenik, lezzetli ve kaliteli karnaval yiyeceklerini sunuyor. Patlamış mısırcısı da dilerseniz sizin logonuzu taşıyan ya da kültürel bir kıyafet giyebilirler. Organizasyonunuzda karnaval yiyecekleri ikram edecekseniz Sakarya karnaval yiyeceklerini tercih edin.

 

Organizasyonda Pop Corn Fiyatlandırması

Organizasyonunuzun yapılacağı mekan, ne kadar süreli olacağı ve sizlere nasıl bir hizmet vereceğimiz hakkında organizasyondan önce iletişim sağlayıp en uygun fiyatlandırmayı tarafınıza sunuyoruz.

Pamuk Şeker

Pamuk şeker büyükten küçüğe herkesin çok sevdiği bir karnaval yiyeceğidir. Pamuk şekerin içinde sadece toz şeker ve gıda boyası bulunmaktadır. Pamuk şekerci işinde usta bir şekilde ince çubuklara pamuk şekeri sardırdıktan sonra ikram etmektedir. 

PopCorn

Yetişkinlerin ve çocukların severek tükettiği sağlıklı çerezler arasında patlamış mısır ilk sırada yer almaktadır. Patlamış mısır organizasyonlarınızda misafirlerinize ücretsiz sunacağınız bir karnaval yiyeceğidir.

Osmanlı Macunu

Osmanlı macunu herkesin sevdiği bir karnaval yiyeceğidir. Geleneklerimizden gelen Osmanlı macunu Baharat ve Meyve özlerinden yapılmaktadır. Tepsilerin her birinde 5 adet farklı tatta Osmanlı macunu bulunur.

 

Maraş Dondurması

Maraş Dondurması Kahramanmaraşlı dondurmacılar tarafından kendilerine özgü yaptıkları ve normal dondurmalardan daha yoğun ve daha lezzetli olduğu için neredeyse dünya çapında duyulmuş bir lezzettir. Çıkış tarihi Osmanlı zamanlarına kadar dayanmaktadır. Tamamen doğal meyvelerden ve sütten özel kıvamlarla yapılmaktadır.

Kahveci Güzeli

Türk Kahvesi Türk ve Osmanlı’nın vazgeçilmezlerindendir. Türklere özgü yapılışı ve servisi ile dünyaca ünlü bir lezzet haline gelmiştir. Organizasyonuna özel Türk kahvesi standımız ve konsepte uygun giyinen kahve ustamız ile organizasyonunuza nostalji ve vizyon katıyoruz.

 

Salepçi

Genelde kış içeceği olarak tercih edilen salep, hem görsel hem de damağınıza hitap edecek şekilde sıcak servis yapmaktayız. Kurum içi organizasyonlarda çalışanlarınıza ya da misafirlerinize jest yaparak salep kiralama hizmeti alabilirsiniz.