Pamuk Şeker

Pamuk Şeker

Pamuk şeker büyükten küçüğe herkesin çok sevdiği bir karnaval yiyeceğidir. Pamuk şekerin içinde sadece toz şeker ve gıda boyası bulunmaktadır. Pamuk şekerci işinde usta bir şekilde ince çubuklara pamuk şekeri sardırdıktan sonra ikram etmektedir. Pamuk şeker kiralama ekibi olarak sizlerin ihtiyaç duyduğu sünnet organizasyonuna pamuk şeker kiralama, piknik organizasyonuna pamuk şeker kiralama, şenlik için pamuk şekeri kiralama, kurumsal organizasyonlar için pamuk şeker kiralama hizmeti yapmaktayız.

 

Pamuk Şeker Neden Olmalı

Karnaval yiyecekleri; Düğün Organizasyonları, Sünnet Düğünleri, Açılış Organizasyonları, Özel Davetler ve Piknik Organizasyonları gibi birçok alanda hizmet veriyor. Karnaval yiyecekleri kaliteli ve hijyenik Pamuk Şeker hizmetini sizlere sunuyor. Her türlü eğlence, davet organizasyonlarında ve sinema, tiyatro türü mekanlarda, açık hava toplantılarında, mesire alanlarında kullanılabileceğiniz Pamuk Şeker Arabası  veya Pamuk Şeker Makinesi ile sunumlarınıza renk katar.Pamuk şekercilerimiz dilerseniz yöresel ya da logonuza taşıyan bir giyside giyebilirler.

 

Pamuk Şeker Fiyatlandırması

Pamuk şeker arabasının ya da pamuk şekercinin organizasyonunuzda ne kadar süreli kalacağı, nasıl bir hizmet sağlayacağı  ve üretim sayısına göre sizlerle organizasyondan önce iletişim sağlayıp en uygun fiyatlandırmayı tarafınıza sunuyoruz.

 

İstanbul Pamuk Şeker Kiralama, Ankara Pamuk Şeker Kiralama, Sakarya Pamuk Şeker Kiralama, Sapanca Pamuk Şeker Kiralama, Adapazarı Pamuk Şeker Kiralama, Düzce Pamuk Şeker Kiralama, Bolu Pamuk Şeker Kiralama, Hendek Pamuk Şeker Kiralama, Karabük Pamuk Şeker Kiralama, Kocaeli Pamuk Şeker Kiralama,

Türkiyenin Her Yerine Pamuk Şeker Kiralama

 

Pamuk Şeker

Pamuk şeker büyükten küçüğe herkesin çok sevdiği bir karnaval yiyeceğidir. Pamuk şekerin içinde sadece toz şeker ve gıda boyası bulunmaktadır. Pamuk şekerci işinde usta bir şekilde ince çubuklara pamuk şekeri sardırdıktan sonra ikram etmektedir. 

PopCorn

Yetişkinlerin ve çocukların severek tükettiği sağlıklı çerezler arasında patlamış mısır ilk sırada yer almaktadır. Patlamış mısır organizasyonlarınızda misafirlerinize ücretsiz sunacağınız bir karnaval yiyeceğidir.

Osmanlı Macunu

Osmanlı macunu herkesin sevdiği bir karnaval yiyeceğidir. Geleneklerimizden gelen Osmanlı macunu Baharat ve Meyve özlerinden yapılmaktadır. Tepsilerin her birinde 5 adet farklı tatta Osmanlı macunu bulunur.

 

Maraş Dondurması

Maraş Dondurması Kahramanmaraşlı dondurmacılar tarafından kendilerine özgü yaptıkları ve normal dondurmalardan daha yoğun ve daha lezzetli olduğu için neredeyse dünya çapında duyulmuş bir lezzettir. Çıkış tarihi Osmanlı zamanlarına kadar dayanmaktadır. Tamamen doğal meyvelerden ve sütten özel kıvamlarla yapılmaktadır.

Kahveci Güzeli

Türk Kahvesi Türk ve Osmanlı’nın vazgeçilmezlerindendir. Türklere özgü yapılışı ve servisi ile dünyaca ünlü bir lezzet haline gelmiştir. Organizasyonuna özel Türk kahvesi standımız ve konsepte uygun giyinen kahve ustamız ile organizasyonunuza nostalji ve vizyon katıyoruz.

 

Salepçi

Genelde kış içeceği olarak tercih edilen salep, hem görsel hem de damağınıza hitap edecek şekilde sıcak servis yapmaktayız. Kurum içi organizasyonlarda çalışanlarınıza ya da misafirlerinize jest yaparak salep kiralama hizmeti alabilirsiniz.