Osmanlı Şerbeti

Osmanlı Şerbeti

Leziz Osmanlı Şerbetimiz leziz Osmanlı damak tadından gelmektedir. Genelde Ramazan aylarında yapılmakta olan özel meyveler ile üretilerek elde edilir. Osmanlı şerbetleri özel prinç kaplama servis ekipmanları kiralama  ve  servis edilmektedir. Osmanlı şerbeti geleneksel lezzetimize uygun olarak ekibimiz tarafından hazırlanmaktadır.

 

Organizasyonda Osmanlı Şerbeti Olmalı Mıdır?

Geleneksel Kültürümüzün olmazsa olması Osmanlı Şerbetimizi piknik organizasyonu, sünnet organizasyonu ve düğün organizasyonu gibi birçok alanda kullanabilirsiniz. İşinin uzamanı olan Osmanlı Şerbetçimiz güler yüzü ve hijyeni sayesinde misafirlerinizin dikkatini çekecek ve onlara lezzetli şerbetimizden tattıracaktır. Kaliteli bir organizasyon için Sakarya Karnaval Yiyeceklerini tercih edin.

 

Organizasyonda Osmanlı Şerbeti Fiyatlandırması

Fiyatlandırmaları organizasyon yerinize, ne kadar süreli olacağına, ve verdiğimiz hizmetlere göre değerlendirmekteyiz.  Organizasyon öncesinden iletişim sağlayıp bizleri bilgilendirdiğiniz takdirde tarafınıza en uygun fiyatlandırmayı sunuyoruz. Sakarya karnaval yiyeceklerini tercih edin kalitenizden ödün vermeyin.

Pamuk Şeker

Pamuk şeker büyükten küçüğe herkesin çok sevdiği bir karnaval yiyeceğidir. Pamuk şekerin içinde sadece toz şeker ve gıda boyası bulunmaktadır. Pamuk şekerci işinde usta bir şekilde ince çubuklara pamuk şekeri sardırdıktan sonra ikram etmektedir. 

PopCorn

Yetişkinlerin ve çocukların severek tükettiği sağlıklı çerezler arasında patlamış mısır ilk sırada yer almaktadır. Patlamış mısır organizasyonlarınızda misafirlerinize ücretsiz sunacağınız bir karnaval yiyeceğidir.

Osmanlı Macunu

Osmanlı macunu herkesin sevdiği bir karnaval yiyeceğidir. Geleneklerimizden gelen Osmanlı macunu Baharat ve Meyve özlerinden yapılmaktadır. Tepsilerin her birinde 5 adet farklı tatta Osmanlı macunu bulunur.

 

Maraş Dondurması

Maraş Dondurması Kahramanmaraşlı dondurmacılar tarafından kendilerine özgü yaptıkları ve normal dondurmalardan daha yoğun ve daha lezzetli olduğu için neredeyse dünya çapında duyulmuş bir lezzettir. Çıkış tarihi Osmanlı zamanlarına kadar dayanmaktadır. Tamamen doğal meyvelerden ve sütten özel kıvamlarla yapılmaktadır.

Kahveci Güzeli

Türk Kahvesi Türk ve Osmanlı’nın vazgeçilmezlerindendir. Türklere özgü yapılışı ve servisi ile dünyaca ünlü bir lezzet haline gelmiştir. Organizasyonuna özel Türk kahvesi standımız ve konsepte uygun giyinen kahve ustamız ile organizasyonunuza nostalji ve vizyon katıyoruz.

 

Salepçi

Genelde kış içeceği olarak tercih edilen salep, hem görsel hem de damağınıza hitap edecek şekilde sıcak servis yapmaktayız. Kurum içi organizasyonlarda çalışanlarınıza ya da misafirlerinize jest yaparak salep kiralama hizmeti alabilirsiniz.