Közde Mısır Arabası Kiralama

Közde Mısır ArabasıI Kiralama

Közde mısır arabası kiralama, közde mısırcı kiralama hizmetlerimizden; doğum günü, sünnet cemiyeti, düğün ,açılış ,tanıtım , okul şenliği, anaokulu şenliği  ve piknik organizasyonlarınızda yararlanabilirsiniz.  Közde mısır arabası kiralayarak ya da közde mısırcı kiralayarak misafirleriniz, katılımcılarınız için alışılmışın dışında bir ikramda bulunabilirsiniz. Geleneksel  közde mısır arabamızla veya geleneksel kostümlü közde mısırcımızla organizasyonunuzda fark yaratabilirsiniz. Karnaval yiyecekleri – Animasyon yiyecekleri olarak dilerseniz geleneksel,  nostaljik kostümlerle dilerseniz de önlük- şapka–eldiven gibi kostümlerle hizmet alabilirsiniz.

 

Organizasyonlarda Közde Mısır Arabası Kiralama

Organizasyonlarınız için hizmet alırken geleneksel ama pek de alışılmamış bir ikram tercihinde bulunmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Pamuk şekeri , Osmanlı  macunu , Pop corn , Osmanlı şerbeti gibi geleneksel fakat her organizasyonda karşılaşamayacağınız  kadar da alışılagelmemiş bir ikram seçeneği olan közde mısır ile misafirlerinizi şaşırtabilir ve mutlu edebilirsiniz.

Közde mısır arabası kiralama, közde mısırcı kiralama hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız düşüneceğiniz en son şey hijyen ve profesyonellik olsun . Özel günleriniz ve organizasyonlarınız için en az sizin kadar düşünüyor ve ince eleyip sık dokuyoruz. Hijyen kurallarına uygun közde mısır arabalarımızda, sağlığa zararlı olmayan ürünler ile ve işinde profesyonel personelimizle Karnaval Yiyecekleri – Animasyon Yiyecekleri olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

 

Közde Mısır Arabası Kiralamada Fiyat

Közde mısır arabası kiralama, közde mısırcı kiralama gibi hizmetlerimizde; organizasyonunuzun  içeriğin , yerine  ,saat aralığına ,davetli yada katılımcı sayısına bağlı olarak fiyat tarifelerimiz değişiklik göstermektedir. Firmamızla gerçekleştireceğiniz görüşme  sonucunda sizin için uygun olan hizmeti belirleyerek kolayca fiyat teklifi alabilirsiniz.  Közde mısır arabası kiralama hizmetinin dışında;  pamuk şekeri ,pop corn arabası kiralama, Maraş dondurmacısı kiralama,çaycı kiralama , lokmacı kiralama ,bardak mısırcı kiralama,çubukta patates arabası kiralama, çikolata şelalesi kiralama gibi hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.

Pamuk Şeker

Pamuk şeker büyükten küçüğe herkesin çok sevdiği bir karnaval yiyeceğidir. Pamuk şekerin içinde sadece toz şeker ve gıda boyası bulunmaktadır. Pamuk şekerci işinde usta bir şekilde ince çubuklara pamuk şekeri sardırdıktan sonra ikram etmektedir. 

PopCorn

Yetişkinlerin ve çocukların severek tükettiği sağlıklı çerezler arasında patlamış mısır ilk sırada yer almaktadır. Patlamış mısır organizasyonlarınızda misafirlerinize ücretsiz sunacağınız bir karnaval yiyeceğidir.

Osmanlı Macunu

Osmanlı macunu herkesin sevdiği bir karnaval yiyeceğidir. Geleneklerimizden gelen Osmanlı macunu Baharat ve Meyve özlerinden yapılmaktadır. Tepsilerin her birinde 5 adet farklı tatta Osmanlı macunu bulunur.

 

Maraş Dondurması

Maraş Dondurması Kahramanmaraşlı dondurmacılar tarafından kendilerine özgü yaptıkları ve normal dondurmalardan daha yoğun ve daha lezzetli olduğu için neredeyse dünya çapında duyulmuş bir lezzettir. Çıkış tarihi Osmanlı zamanlarına kadar dayanmaktadır. Tamamen doğal meyvelerden ve sütten özel kıvamlarla yapılmaktadır.

Kahveci Güzeli

Türk Kahvesi Türk ve Osmanlı’nın vazgeçilmezlerindendir. Türklere özgü yapılışı ve servisi ile dünyaca ünlü bir lezzet haline gelmiştir. Organizasyonuna özel Türk kahvesi standımız ve konsepte uygun giyinen kahve ustamız ile organizasyonunuza nostalji ve vizyon katıyoruz.

 

Salepçi

Genelde kış içeceği olarak tercih edilen salep, hem görsel hem de damağınıza hitap edecek şekilde sıcak servis yapmaktayız. Kurum içi organizasyonlarda çalışanlarınıza ya da misafirlerinize jest yaparak salep kiralama hizmeti alabilirsiniz.