Kahveci Güzeli

Kahveci Güzeli

Türk Kahvesi Türk ve Osmanlı’nın vazgeçilmezlerindendir. Türklere özgü yapılışı ve servisi ile dünyaca ünlü bir lezzet haline gelmiştir. Organizasyonuna özel Türk kahvesi standımız ve konsepte uygun giyinen kahve ustamız ile organizasyonunuza nostalji ve vizyon katıyoruz. Yerinde üretim ile organizasyonun büyüklüğüne göre çalışan kahve ustalarımız lezzetten ödün vermeden tüm misafirlere kahve ikramı gerçekleştirmektedir.

 

Organizasyonda Kahveci Güzeli Olmalı Mıdır?

Piknik Organizasyonları, Düğün Organizasyonları, Sünnet Organizasyonları ve birçok alanda sizlere hizmet vermekteyiz. Kahveci Güzelimiz yöresel kıyafet giyerler fakat dilerseniz sizin logonuz olan bir kıyafette giyebilirler. Kahveci Güzelimiz yerinde imalat yaptığı için hijyen çok önemlidir ve aradığınız hijyen bizim profesyonel personellerimizde vardır. Vizyonunuz ve organizasyonunuzun kaliteli olması için Sakarya Karnaval yiyeceklerini tercih edin.

 

Organizasyonda Kahveci Güzelinin Fiyatlandırması

Organizasyon Mekanınıza, ne kadar süreli olduğuna ve kişi sayısına göre fiyatlar değişkenlik gösterir. Kahveci Güzelimizin sizlere nasıl bir hizmet vereceği hakkında organizasyon gününden önce iletişim sağlayıp tarafınıza en uygun fiyatlandırmayı sunuyoruz.

Pamuk Şeker

Pamuk şeker büyükten küçüğe herkesin çok sevdiği bir karnaval yiyeceğidir. Pamuk şekerin içinde sadece toz şeker ve gıda boyası bulunmaktadır. Pamuk şekerci işinde usta bir şekilde ince çubuklara pamuk şekeri sardırdıktan sonra ikram etmektedir. 

PopCorn

Yetişkinlerin ve çocukların severek tükettiği sağlıklı çerezler arasında patlamış mısır ilk sırada yer almaktadır. Patlamış mısır organizasyonlarınızda misafirlerinize ücretsiz sunacağınız bir karnaval yiyeceğidir.

Osmanlı Macunu

Osmanlı macunu herkesin sevdiği bir karnaval yiyeceğidir. Geleneklerimizden gelen Osmanlı macunu Baharat ve Meyve özlerinden yapılmaktadır. Tepsilerin her birinde 5 adet farklı tatta Osmanlı macunu bulunur.

 

Maraş Dondurması

Maraş Dondurması Kahramanmaraşlı dondurmacılar tarafından kendilerine özgü yaptıkları ve normal dondurmalardan daha yoğun ve daha lezzetli olduğu için neredeyse dünya çapında duyulmuş bir lezzettir. Çıkış tarihi Osmanlı zamanlarına kadar dayanmaktadır. Tamamen doğal meyvelerden ve sütten özel kıvamlarla yapılmaktadır.

Kahveci Güzeli

Türk Kahvesi Türk ve Osmanlı’nın vazgeçilmezlerindendir. Türklere özgü yapılışı ve servisi ile dünyaca ünlü bir lezzet haline gelmiştir. Organizasyonuna özel Türk kahvesi standımız ve konsepte uygun giyinen kahve ustamız ile organizasyonunuza nostalji ve vizyon katıyoruz.

 

Salepçi

Genelde kış içeceği olarak tercih edilen salep, hem görsel hem de damağınıza hitap edecek şekilde sıcak servis yapmaktayız. Kurum içi organizasyonlarda çalışanlarınıza ya da misafirlerinize jest yaparak salep kiralama hizmeti alabilirsiniz.