Kağıt Helva

Kağıt Helva

Kağıt helva dağıtımını piknik organizasyonlarınızda, sünnet organizasyonlarında, özel günlerinizde ve sizin tercihiniz olan herhangi bir organizasyonda da kullanabilirsiniz. Kağıt helva, iki katlı, arasında çeşidine göre karamel, yoğunlaştırılmış süt, çikolata, Hindistan cevizi, çilek vb konulmuş tatlıdır. Sakarya Karnaval Yiyeceklerini tercih ederseniz eşsiz lezzetlerimizle buluşmuş olursunuz. Sakarya Karnaval yiyecekleri Kağıt helva, Pamuk Şeker, Pop Corn, Osmanlı Macunu, Osmanlı Şerbeti, Maraş Dondurma, Kağıt Helva, Kahveci Güzeli, Gözlemeci, Lokmacı, Süt Mısırcı, Kestaneci, Salepçi ve Çikolata Şelalesi hizmetlerini kusursuz bir şekilde sizlere sunmaktayız.

 

Organizasyonda Kağıt Helva Olmalı Mıdır?

Yapacağınız organizasyonda Kağıt Helvacımız üzerindeki Yöresel Kıyafetleriyle misafirlerinizin dikkatini çeker ve göz doldurur. Kağıt helvacımız dilerseniz sizin istediğiniz logonuz bulunan bir kıyafeti de giyebilir. Kağıt Helvacımız eğlenceli ve temiz bir şekilde misafirlerinize sunum yapar ve  organizasyonlarınızın kaliteli ve göz doldurucu olmasını sağlar. Sakarya karnaval yiyecekleri işinde uzman bir şekilde hizmet vermektedir.

 

Kağıt Helva Fiyatlandırmaları

Kağıt helva fiyatlandırmaları adedine ve Kağıt Helvacısının Kalacağı Süreye bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Organizasyon öncesinden bizlerle iletişim sağlayıp gerekli bilgilendirmeyi sağlarsanız en kısa sürede tarafınıza en uygun fiyatlandırmayı sunuyoruz. Hem uygun hem de kaliteli bir organizasyon istiyorsanız Sakarya Karnaval Yiyeceklerini tercih edin.

Pamuk Şeker

Pamuk şeker büyükten küçüğe herkesin çok sevdiği bir karnaval yiyeceğidir. Pamuk şekerin içinde sadece toz şeker ve gıda boyası bulunmaktadır. Pamuk şekerci işinde usta bir şekilde ince çubuklara pamuk şekeri sardırdıktan sonra ikram etmektedir. 

PopCorn

Yetişkinlerin ve çocukların severek tükettiği sağlıklı çerezler arasında patlamış mısır ilk sırada yer almaktadır. Patlamış mısır organizasyonlarınızda misafirlerinize ücretsiz sunacağınız bir karnaval yiyeceğidir.

Osmanlı Macunu

Osmanlı macunu herkesin sevdiği bir karnaval yiyeceğidir. Geleneklerimizden gelen Osmanlı macunu Baharat ve Meyve özlerinden yapılmaktadır. Tepsilerin her birinde 5 adet farklı tatta Osmanlı macunu bulunur.

 

Maraş Dondurması

Maraş Dondurması Kahramanmaraşlı dondurmacılar tarafından kendilerine özgü yaptıkları ve normal dondurmalardan daha yoğun ve daha lezzetli olduğu için neredeyse dünya çapında duyulmuş bir lezzettir. Çıkış tarihi Osmanlı zamanlarına kadar dayanmaktadır. Tamamen doğal meyvelerden ve sütten özel kıvamlarla yapılmaktadır.

Kahveci Güzeli

Türk Kahvesi Türk ve Osmanlı’nın vazgeçilmezlerindendir. Türklere özgü yapılışı ve servisi ile dünyaca ünlü bir lezzet haline gelmiştir. Organizasyonuna özel Türk kahvesi standımız ve konsepte uygun giyinen kahve ustamız ile organizasyonunuza nostalji ve vizyon katıyoruz.

 

Salepçi

Genelde kış içeceği olarak tercih edilen salep, hem görsel hem de damağınıza hitap edecek şekilde sıcak servis yapmaktayız. Kurum içi organizasyonlarda çalışanlarınıza ya da misafirlerinize jest yaparak salep kiralama hizmeti alabilirsiniz.