Hot Dog / Sosisli

Hot Dog / Sosisli

Hot dog standımız sabah gerçekleşen ya da uzun süren organizasyonlar için tercih edilmektedir. İster kahvaltı istersenizde ara öğün olarak sunum ve dağıtımı gerçekleştirmekteyiz. Hollywood filmlerinden aşina olduğunuz hot dog satışı yapılan büfelerin konsept halini organizasyon alanınıza kuruyoruz ve istenilen süre aralığında dağıtımını yapıyoruz. Büfemizin içerisinde pişirilen sosisleri özel ekmeklerinin arasına koyuyor ve misafirinizin damak zevkine göre soslarla tadlandırıp dağıtımını yapıyoruz.

Organizasyonlarda Hot Dog / Sosisli Neden Olmalıdır?

Sosisli büfemiz Düğün, piknik ve özel davet gibi uzun süreli organizasyonlarında gelen misafirlerinize dağıtımı yapılacak öğünün daha lezzetli ve daha özgün olmasını sağlamaktadır. Ayaküstü dağıtımı ve tüketimi kolay ve herkesin damak tadına uygun olduğu için organizasyonlarında farklılık isteyenler için doğru bir tercihtir.

 

Hot Dog / Sosisli Fiyatlandırması

Sosisli büfemizin ve görevlinin organizasyonunuzda ne kadar süreli kalacağı, Sosisli büfesinin dağıtım sayısına göre sizlerle organizasyondan önce iletişim sağlayıp en uygun fiyatlandırmayı tarafınıza sunuyoruz.

Pamuk Şeker

Pamuk şeker büyükten küçüğe herkesin çok sevdiği bir karnaval yiyeceğidir. Pamuk şekerin içinde sadece toz şeker ve gıda boyası bulunmaktadır. Pamuk şekerci işinde usta bir şekilde ince çubuklara pamuk şekeri sardırdıktan sonra ikram etmektedir. 

PopCorn

Yetişkinlerin ve çocukların severek tükettiği sağlıklı çerezler arasında patlamış mısır ilk sırada yer almaktadır. Patlamış mısır organizasyonlarınızda misafirlerinize ücretsiz sunacağınız bir karnaval yiyeceğidir.

Osmanlı Macunu

Osmanlı macunu herkesin sevdiği bir karnaval yiyeceğidir. Geleneklerimizden gelen Osmanlı macunu Baharat ve Meyve özlerinden yapılmaktadır. Tepsilerin her birinde 5 adet farklı tatta Osmanlı macunu bulunur.

 

Maraş Dondurması

Maraş Dondurması Kahramanmaraşlı dondurmacılar tarafından kendilerine özgü yaptıkları ve normal dondurmalardan daha yoğun ve daha lezzetli olduğu için neredeyse dünya çapında duyulmuş bir lezzettir. Çıkış tarihi Osmanlı zamanlarına kadar dayanmaktadır. Tamamen doğal meyvelerden ve sütten özel kıvamlarla yapılmaktadır.

Kahveci Güzeli

Türk Kahvesi Türk ve Osmanlı’nın vazgeçilmezlerindendir. Türklere özgü yapılışı ve servisi ile dünyaca ünlü bir lezzet haline gelmiştir. Organizasyonuna özel Türk kahvesi standımız ve konsepte uygun giyinen kahve ustamız ile organizasyonunuza nostalji ve vizyon katıyoruz.

 

Salepçi

Genelde kış içeceği olarak tercih edilen salep, hem görsel hem de damağınıza hitap edecek şekilde sıcak servis yapmaktayız. Kurum içi organizasyonlarda çalışanlarınıza ya da misafirlerinize jest yaparak salep kiralama hizmeti alabilirsiniz.