Elma Şekeri

Elma Şekeri

Elma Şekeri, taze elmaların üzerine çam şekeri ya da karamel ile kaplanarak enmanın üzerine de çubuk saplamak suretiyle hazırlanan karnaval yiyeceği çeşididir. Çocukların son derece ilgisini çekmekle beraber yetişkinlerde genelde hayır demezler. Davetlilerinize çocuk ya da yetişkin hiç fark etmeksizin sunabileceğiniz eğlencelik meyveli şekerlemedir. Genelde sünnet organizasyonu, piknik organizasyonu, doğum günü organizasyonları, çocuk partilerinde tercih edilir. Şık standı ile nostaljik bir hava katılarak sunumu yapılır.

 

Elma Şekerinin Kullanım Alanları Nelerdir?

Elma şekeri, doğum günü organizasyonu, piknik organizasyonu, okul şenliği, kurumsal organizasyonlar, çocuk şenliği, açılış etkinliği, AVM etkinliği, özel davetler olmak üzere tüm organizasyonlarda tercih edebilirsiniz.

 

Elma Şekeri Fiyatlandırması

Elma Şekeri standımızın ve görevlinin organizasyonunuzda ne kadar süreli kalacağı, elma şekeri sayısına göre sizlerle organizasyondan önce iletişim sağlayıp en uygun fiyatlandırmayı tarafınıza sunuyoruz.

Pamuk Şeker

Pamuk şeker büyükten küçüğe herkesin çok sevdiği bir karnaval yiyeceğidir. Pamuk şekerin içinde sadece toz şeker ve gıda boyası bulunmaktadır. Pamuk şekerci işinde usta bir şekilde ince çubuklara pamuk şekeri sardırdıktan sonra ikram etmektedir. 

PopCorn

Yetişkinlerin ve çocukların severek tükettiği sağlıklı çerezler arasında patlamış mısır ilk sırada yer almaktadır. Patlamış mısır organizasyonlarınızda misafirlerinize ücretsiz sunacağınız bir karnaval yiyeceğidir.

Osmanlı Macunu

Osmanlı macunu herkesin sevdiği bir karnaval yiyeceğidir. Geleneklerimizden gelen Osmanlı macunu Baharat ve Meyve özlerinden yapılmaktadır. Tepsilerin her birinde 5 adet farklı tatta Osmanlı macunu bulunur.

 

Maraş Dondurması

Maraş Dondurması Kahramanmaraşlı dondurmacılar tarafından kendilerine özgü yaptıkları ve normal dondurmalardan daha yoğun ve daha lezzetli olduğu için neredeyse dünya çapında duyulmuş bir lezzettir. Çıkış tarihi Osmanlı zamanlarına kadar dayanmaktadır. Tamamen doğal meyvelerden ve sütten özel kıvamlarla yapılmaktadır.

Kahveci Güzeli

Türk Kahvesi Türk ve Osmanlı’nın vazgeçilmezlerindendir. Türklere özgü yapılışı ve servisi ile dünyaca ünlü bir lezzet haline gelmiştir. Organizasyonuna özel Türk kahvesi standımız ve konsepte uygun giyinen kahve ustamız ile organizasyonunuza nostalji ve vizyon katıyoruz.

 

Salepçi

Genelde kış içeceği olarak tercih edilen salep, hem görsel hem de damağınıza hitap edecek şekilde sıcak servis yapmaktayız. Kurum içi organizasyonlarda çalışanlarınıza ya da misafirlerinize jest yaparak salep kiralama hizmeti alabilirsiniz.