Çikolata Şelalesi

Çikolata Şelalesi

Kış aylarının vazgeçilmezi olan sıcak çikolata gelen misafirlerinize son derece lezzetli ve muhteşem görüntüsü ile piknik organizasyonu, doğum günü organizasyonu, partiler,kokteyl gibi etkinliklerde çikolatayı son derece hijyenik bir şekilde çikolata şelalesi kiralama hizmeti  sunuyoruz.

 

Organizasyonda Çikolata Şelalesi Kiralamak Önemli midir?

Organizasyonlarınızda Çikolata Şelalesi Kiralamak gelen misafirlerin dikkatini çekmekle beraber tadı ve güzel görüntüsü ile gelen davetlilerin aklında unutulmaz kılar.Karnaval yiyecekleri arasında yer alan çikolata şelalesi kiralamak gelen misafirlerinizin dikkatini çekmek ve ve zihninde kalıcı etki yaratmak istiyorsanız çikolata şelalesi kiralamalısınız.

 

Çikolata Şelalesi Kiralama Fiyatları

Çikolata şelalesi kiralamanın sabit bir fiyatı yoktur. Fiyatı belirleyen unsurlar organizasyonun büyüklüğü, katılan kişi sayısı organizasyon yeri, tercih edilen çikolata gibi unsurlar belirler.İsteklerinize göre size en uygun fiyat teklifini sizlere sunmaktayız. Karnaval yiyecekleri kiralamada Hiç bir yerde bulamayacağınız en özel çikolatalı tatlar için sizler de bize ulaşabilirsiniz.

Pamuk Şeker

Pamuk şeker büyükten küçüğe herkesin çok sevdiği bir karnaval yiyeceğidir. Pamuk şekerin içinde sadece toz şeker ve gıda boyası bulunmaktadır. Pamuk şekerci işinde usta bir şekilde ince çubuklara pamuk şekeri sardırdıktan sonra ikram etmektedir. 

PopCorn

Yetişkinlerin ve çocukların severek tükettiği sağlıklı çerezler arasında patlamış mısır ilk sırada yer almaktadır. Patlamış mısır organizasyonlarınızda misafirlerinize ücretsiz sunacağınız bir karnaval yiyeceğidir.

Osmanlı Macunu

Osmanlı macunu herkesin sevdiği bir karnaval yiyeceğidir. Geleneklerimizden gelen Osmanlı macunu Baharat ve Meyve özlerinden yapılmaktadır. Tepsilerin her birinde 5 adet farklı tatta Osmanlı macunu bulunur.

 

Maraş Dondurması

Maraş Dondurması Kahramanmaraşlı dondurmacılar tarafından kendilerine özgü yaptıkları ve normal dondurmalardan daha yoğun ve daha lezzetli olduğu için neredeyse dünya çapında duyulmuş bir lezzettir. Çıkış tarihi Osmanlı zamanlarına kadar dayanmaktadır. Tamamen doğal meyvelerden ve sütten özel kıvamlarla yapılmaktadır.

Kahveci Güzeli

Türk Kahvesi Türk ve Osmanlı’nın vazgeçilmezlerindendir. Türklere özgü yapılışı ve servisi ile dünyaca ünlü bir lezzet haline gelmiştir. Organizasyonuna özel Türk kahvesi standımız ve konsepte uygun giyinen kahve ustamız ile organizasyonunuza nostalji ve vizyon katıyoruz.

 

Salepçi

Genelde kış içeceği olarak tercih edilen salep, hem görsel hem de damağınıza hitap edecek şekilde sıcak servis yapmaktayız. Kurum içi organizasyonlarda çalışanlarınıza ya da misafirlerinize jest yaparak salep kiralama hizmeti alabilirsiniz.