Çiğ Köfteci Kiralama

Çiğ Köfteci Kiralama

Çiğ köfteci kiralama, çiğ köfte standı kiralama yada çiğ köfte arabası kiralama hizmetlerimizden ; açılış organizasyonlarınızda , tanıtım organizasyonlarınızda, bayi toplantılarınızda ,şirket yemeklerinizde , sıra gecenizde, sünnet cemiyetinizde , şirket pikniği organizasyonunuzda ,özel davetlerinizde yada festivallerde yararlanabilirsiniz.Son yılların en gözde aperatiflerinden biri olan çiğ köfte  sizin isteğinize göre acılı yada acısız yapılabilir.Etsiz çiğköfte yada etli çiğköfte seçeneklerimiz mevcuttur. Organizasyonunuz için hijyen kurallarına uygun çiğ köfte standımızı, çiğ köfte arabamızı ve çiğköfteci personelimizi gönül ferahlığı ile tercih edebilirsiniz.

 

Organizasyonlar İçin Çiğ Köfteci Kiralama

Şirketinize kiralayacağınız çiğköfte standı, çiğ köfte arabası çalışanlarınız için motivasyon kaynağı olabilir yada organizasyonlarınızda misafirleriniz için vazgeçilmez bir ikram. Çiğ köfteci kiralama hizmetimizde çiğköftenin içine tat vermesi için kesinlikle et bulyon, çin tuzu gibi maddeler kullanılmamaktadır. Çiğköftelerimiz günübirlik yapılmakta ve ertesi gün kesinlikle kullanılmamaktadır.

 

Çiğ Köfteci Kiralama Fiyatları

Organizasyonlarınızda alacağınız çiğ köfteci kiralama, çiğköfte standı kiralama, çiğ köfte arabası kiralama gibi hizmetlerde; organizasyonun gerçekleşeceği yer, saat,  kişi sayısına bağlı olarak fiyatlarımız değişiklik göstermektedir.Karnaval yiyecekleri – Animasyon yiyecekleri firmamız ile gerçekleştireceğiniz görüşme sonucunda organizasyon detaylarınızı belirterek kısa sürede fiyat teklifi alabilirsiniz. Çiğköfteci kiralama hizmetinin yanında kağıt helvacı, elma şekerci,  bozacı,  salepçi kiralama, kahveci güzeli kiralama, Maraş dondurmacısı kiralama gibi hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

Pamuk Şeker

Pamuk şeker büyükten küçüğe herkesin çok sevdiği bir karnaval yiyeceğidir. Pamuk şekerin içinde sadece toz şeker ve gıda boyası bulunmaktadır. Pamuk şekerci işinde usta bir şekilde ince çubuklara pamuk şekeri sardırdıktan sonra ikram etmektedir. 

PopCorn

Yetişkinlerin ve çocukların severek tükettiği sağlıklı çerezler arasında patlamış mısır ilk sırada yer almaktadır. Patlamış mısır organizasyonlarınızda misafirlerinize ücretsiz sunacağınız bir karnaval yiyeceğidir.

Osmanlı Macunu

Osmanlı macunu herkesin sevdiği bir karnaval yiyeceğidir. Geleneklerimizden gelen Osmanlı macunu Baharat ve Meyve özlerinden yapılmaktadır. Tepsilerin her birinde 5 adet farklı tatta Osmanlı macunu bulunur.

 

Maraş Dondurması

Maraş Dondurması Kahramanmaraşlı dondurmacılar tarafından kendilerine özgü yaptıkları ve normal dondurmalardan daha yoğun ve daha lezzetli olduğu için neredeyse dünya çapında duyulmuş bir lezzettir. Çıkış tarihi Osmanlı zamanlarına kadar dayanmaktadır. Tamamen doğal meyvelerden ve sütten özel kıvamlarla yapılmaktadır.

Kahveci Güzeli

Türk Kahvesi Türk ve Osmanlı’nın vazgeçilmezlerindendir. Türklere özgü yapılışı ve servisi ile dünyaca ünlü bir lezzet haline gelmiştir. Organizasyonuna özel Türk kahvesi standımız ve konsepte uygun giyinen kahve ustamız ile organizasyonunuza nostalji ve vizyon katıyoruz.

 

Salepçi

Genelde kış içeceği olarak tercih edilen salep, hem görsel hem de damağınıza hitap edecek şekilde sıcak servis yapmaktayız. Kurum içi organizasyonlarda çalışanlarınıza ya da misafirlerinize jest yaparak salep kiralama hizmeti alabilirsiniz.