Çay Standı Kiralama

Çay Standı Kiralama

Karnaval yiyeceklerinin yanında  tanıtım, açılış organizasyonları, doğum günü organizasyonları, sünnet organizasyonları, düğün organizasyonları, piknik organizasyonları ,doğum günü organizasyonları ve bayi toplantılarında çay standı kiralayabilir misafirlerinize çay ikramında bulunabilirsiniz.

Çay standı, çaycı makinesi , çay ocağı yada çaycı kiralama hizmetlerimizden ayrı ayrı da yararlanabilirsiniz. Çaycı makinelerimiz, çay stantlarımız hijyen kurallarına uygundur. Çaycı kiralama, çay standı kiralama hizmetlerimizde görev alan personeller son derece profesyonel kişilerden seçilmektedir. Geleneksel kostüm tercihinde bulunabileceği gibi önlüklü ve şapkalı kostümlerimizle de hizmet vermekteyiz.

 

Çay Standı Organizasyonlarda Neden Kiralanmalı

 Karnaval yiyecekleri, Animasyon Yiyecekleri firmamızın asıl amacı özel gün ve organizasyonlarınızda üzerinizdeki iş yükünü hafifletmek, sizin için çözümler üretmektir.  Siz organizasyonunuzda misafirleriniz ile ilgilenir onları karşılarken biz sizin yerinize diğer misafirlerinize çay ikramında bulunabilir, ihtiyaçları ile ilgilenebiliriz. Çay standı kiralama, çaycı makinesi kiralama, çay ocağı kiralama, çaycı kiralama gibi hizmetlerimizin yanında pamuk şeker arabası kiralama, pamuk şekerci kiralama, pop corn arabası kiralama, pop corncu kiralama, Osmanlı macuncusu kiralama, Osmanlı şerbetçisi kiralama, lokmacı kiralama, çubukta patates arabası kiralama gibi hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

 

Çay Standı Kiralamada Fiyat

Çay standı kiralama, çaycı kiralama hizmetlerimizde organizasyonunuzun içeriğine, yerine, saat aralığına, davetli kişi sayısına bağlı olarak fiyat tarifelerimiz değişiklik göstermektedir. Firmamızla geçeceğiniz iletişim sonucunda sizin için uygun olan hizmeti belirleyerek kolayca fiyat teklifi alabilirsiniz. Karnaval yiyecekleri – Animasyon yiyecekleri olarak sizin ve organizasyonunuz için en uygun hizmet, ürün ve personel desteğini sağlamaktan mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

Pamuk Şeker

Pamuk şeker büyükten küçüğe herkesin çok sevdiği bir karnaval yiyeceğidir. Pamuk şekerin içinde sadece toz şeker ve gıda boyası bulunmaktadır. Pamuk şekerci işinde usta bir şekilde ince çubuklara pamuk şekeri sardırdıktan sonra ikram etmektedir. 

PopCorn

Yetişkinlerin ve çocukların severek tükettiği sağlıklı çerezler arasında patlamış mısır ilk sırada yer almaktadır. Patlamış mısır organizasyonlarınızda misafirlerinize ücretsiz sunacağınız bir karnaval yiyeceğidir.

Osmanlı Macunu

Osmanlı macunu herkesin sevdiği bir karnaval yiyeceğidir. Geleneklerimizden gelen Osmanlı macunu Baharat ve Meyve özlerinden yapılmaktadır. Tepsilerin her birinde 5 adet farklı tatta Osmanlı macunu bulunur.

 

Maraş Dondurması

Maraş Dondurması Kahramanmaraşlı dondurmacılar tarafından kendilerine özgü yaptıkları ve normal dondurmalardan daha yoğun ve daha lezzetli olduğu için neredeyse dünya çapında duyulmuş bir lezzettir. Çıkış tarihi Osmanlı zamanlarına kadar dayanmaktadır. Tamamen doğal meyvelerden ve sütten özel kıvamlarla yapılmaktadır.

Kahveci Güzeli

Türk Kahvesi Türk ve Osmanlı’nın vazgeçilmezlerindendir. Türklere özgü yapılışı ve servisi ile dünyaca ünlü bir lezzet haline gelmiştir. Organizasyonuna özel Türk kahvesi standımız ve konsepte uygun giyinen kahve ustamız ile organizasyonunuza nostalji ve vizyon katıyoruz.

 

Salepçi

Genelde kış içeceği olarak tercih edilen salep, hem görsel hem de damağınıza hitap edecek şekilde sıcak servis yapmaktayız. Kurum içi organizasyonlarda çalışanlarınıza ya da misafirlerinize jest yaparak salep kiralama hizmeti alabilirsiniz.