Bozacı

Bozacı

Çocukluktan beri hepimizin hafızasına kazınmış olan boza, karnaval yiyecekleri kategorisinin unutulmaz tadları arasında yer almaktadır. Şık arabası kostümlü personeli ve çeşitli baharatlarla zenginleştirilmiş sunumu ile keyifli anlar yaşayacakve sizleri geçmişe götürecek. Organizasyonlarınıza kolay kurulum ve servis ekibimizle salepi sunuyoruz. Herkese afiyet olsun.

 

Organizasyonlarda Bozacı Neden Olmalıdır?

 

Bozanın nostaljik bir içecek olması davetlilerinizi ya da ikram edilecek kişilerin yüzünde tebessüm yaratacaktır. Diğer karnaval yiyecekleri kategorisinde bulunan ürünler dışında ince düşünülmüş bir tercih olarak farkınızı ortaya koyacaktır.

 

Bozacı Fiyatlandırması

Bozacının organizasyonunuzda ne kadar süreli kalacağı, nasıl bir hizmet sağlayacağı ve üretim sayısına göre sizlerle organizasyondan önce iletişim sağlayıp en uygun fiyatlandırmayı tarafınıza sunuyoruz.

Pamuk Şeker

Pamuk şeker büyükten küçüğe herkesin çok sevdiği bir karnaval yiyeceğidir. Pamuk şekerin içinde sadece toz şeker ve gıda boyası bulunmaktadır. Pamuk şekerci işinde usta bir şekilde ince çubuklara pamuk şekeri sardırdıktan sonra ikram etmektedir. 

PopCorn

Yetişkinlerin ve çocukların severek tükettiği sağlıklı çerezler arasında patlamış mısır ilk sırada yer almaktadır. Patlamış mısır organizasyonlarınızda misafirlerinize ücretsiz sunacağınız bir karnaval yiyeceğidir.

Osmanlı Macunu

Osmanlı macunu herkesin sevdiği bir karnaval yiyeceğidir. Geleneklerimizden gelen Osmanlı macunu Baharat ve Meyve özlerinden yapılmaktadır. Tepsilerin her birinde 5 adet farklı tatta Osmanlı macunu bulunur.

 

Maraş Dondurması

Maraş Dondurması Kahramanmaraşlı dondurmacılar tarafından kendilerine özgü yaptıkları ve normal dondurmalardan daha yoğun ve daha lezzetli olduğu için neredeyse dünya çapında duyulmuş bir lezzettir. Çıkış tarihi Osmanlı zamanlarına kadar dayanmaktadır. Tamamen doğal meyvelerden ve sütten özel kıvamlarla yapılmaktadır.

Kahveci Güzeli

Türk Kahvesi Türk ve Osmanlı’nın vazgeçilmezlerindendir. Türklere özgü yapılışı ve servisi ile dünyaca ünlü bir lezzet haline gelmiştir. Organizasyonuna özel Türk kahvesi standımız ve konsepte uygun giyinen kahve ustamız ile organizasyonunuza nostalji ve vizyon katıyoruz.

 

Salepçi

Genelde kış içeceği olarak tercih edilen salep, hem görsel hem de damağınıza hitap edecek şekilde sıcak servis yapmaktayız. Kurum içi organizasyonlarda çalışanlarınıza ya da misafirlerinize jest yaparak salep kiralama hizmeti alabilirsiniz.